Jdi na obsah Jdi na menu
 


Expedice FOTOPIVO 2010

8. 8. 2010

Skupina FOTOPIVO podnikla expedici po největších českých řekách, Vltavě a Labi. Z půjčovny lodí si vypůjčila motorovou loď Natalii, 8 m dlouhou, 2,8 m širokou, ponor 0,75 m, motor Honda 25 koní, váha 2,8 tuny. Cesta trvala týden. Z mateřského přístavu Kralupy nad Vltavou do místa na Labi, nazývaném Česká brána, na Žernosecké jezero a zpět. Loď byla půjčena u CK SP s.r.o. Praha.

www.vltavaslodi.cz/lod_natalia.html

Pavel s Mirkem vytvořili knihu, která je k přečtení zde

Máte-li instalovaný Flash Player (nebo doplněk ve vašem prohlížeči), zkuste si otevřít knihu zde, nebo klikněte na obrázek. Listujte potom v knize tak, že otáčíte stránky myší, jako v papírové knize.

Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky za pochvalu

(Mirek, 8. 11. 2010 11:10)

Samozřejmě nás těší, že se vám kniha líbí. Původně jsme chtěli udělat jen fotoalbum, ale pak jsme dostali nápad, popsat celou událost tak jak je nyní prezentována. Ve skutečné podobě je knížka v plátěné vazbě na křídovém papíru, takže je to i pěkná památka na několik prožitých dnů s kamarády.

prima zážitek !

(Míla Súkeníková, 7. 11. 2010 22:34)

Děkuji za příjemný večer, který jsem měla možnost strávit s pány kluky. Obdivuhodná knížka mě zcela přenesla do atmosféry lodního výletu. Přeji vám všem další krásné putování a těším se na pokračování povídání s obrázky :-)

Když se z chlapů stanou chlapci.....

(Hanka Malínová, 8. 8. 2010 20:05)

Můj obdiv za perfektní profesionální zpracování dané události, stylistiku i slohovou úroveň textu. Prostě je to na jedničku!!! Jen tak dál a budete mít obrovskou návštěvnost.